Allen,
net als iedereen heb ik ook genoten van de toertocht anderhalve week terug. Sterker nog, ik heb zelfs meer mogen genieten, want mijn Navigator ging bij Zwolle spontaan een andere route rijden waardoor ik iets van 25 km extra gereden heb.
Als ik de tracks bekijk met de uitgezette route dan zie ik wel meer punten waar mijn gereden route afwijkt, maar niet zoveel als bij Zwolle.
Toen ik de ontvangen route in de Nav V wilde importeren kreeg ik wel de melding dat het kaartmateriaal in mijn Nav en Basecamp (2017.10) niet overeen kwamen met het materiaal dat gebruikt werd tijdens het uitzetten. Maar kan dat zoveel verschil maken?
Ik hoorde na afloop van meerdere mensen dat deze melding ze bekend voorkwam, maar geen idee of andere ook 'verkeerd' zijn gereden.
Met de 11 stedentocht had ik daar geen last van (ook geen melding gehad ook) maar met de VMTC Motary voor de deur maak ik me toch een beetje zorgen :)
Komt iemand dit bekend voor?
Groetjes,
Jaap
RT Treffen Toertocht in Navigator V
- jaapwess
- Berichten: 92
- Lid geworden op: 27 sep 2015, 11:26
- Type: Ik heb een ander type BMW
- Land: Nederland
- Woonplaats of omgeving: Marknesse
RT Treffen Toertocht in Navigator V
---------------------------------------------------
'83 K100, '91 K75, '18 K1600GT, '18 F800GS
'83 K100, '91 K75, '18 K1600GT, '18 F800GS
- PaPinkelman
- Berichten: 1013
- Lid geworden op: 15 mar 2009, 23:44
- Type: Ik heb een ander type BMW
- Bijz: BMW F800GT
- Land: Nederland
- Woonplaats of omgeving: Helmond
- Locatie: Stiphout
Re: RT Treffen Toertocht in Navigator V
Is een bekend probleem. Een paar tips:
- een gekregen route altijd in Basecamp herberekenen met het kaartmateriaal dat ook in je GPS aanwezig is.
- in Basecamp bij Opties > Toestel overdracht, het vinkje bij "route altijd aanpassen op de kaart in het toestel" uitzetten
- in de GPS het automatisch herberekenen uitzetten!
Je kunt ook met een track werken: met Basecamp de route omzetten naar een track (NL: 'spoor') en deze naar de GPS overzetten. Dan in de GPS in het menu "Sporen" het spoor omzetten in een route. Ook hier is het een 'must'om automatisch herberekenen uit te zetten!
- een gekregen route altijd in Basecamp herberekenen met het kaartmateriaal dat ook in je GPS aanwezig is.
- in Basecamp bij Opties > Toestel overdracht, het vinkje bij "route altijd aanpassen op de kaart in het toestel" uitzetten
- in de GPS het automatisch herberekenen uitzetten!
Je kunt ook met een track werken: met Basecamp de route omzetten naar een track (NL: 'spoor') en deze naar de GPS overzetten. Dan in de GPS in het menu "Sporen" het spoor omzetten in een route. Ook hier is het een 'must'om automatisch herberekenen uit te zetten!
Groeten,
Frank
BMW F800GT / Sena 20s / Zumo 590 / GPSmap 62s
Frank
BMW F800GT / Sena 20s / Zumo 590 / GPSmap 62s
- jaapwess
- Berichten: 92
- Lid geworden op: 27 sep 2015, 11:26
- Type: Ik heb een ander type BMW
- Land: Nederland
- Woonplaats of omgeving: Marknesse
Re: RT Treffen Toertocht in Navigator V
Die tweede tip kende ik niet, ga ik straks even bekijken, dank!
---------------------------------------------------
'83 K100, '91 K75, '18 K1600GT, '18 F800GS
'83 K100, '91 K75, '18 K1600GT, '18 F800GS
- Hans Vaessen
- Berichten: 539
- Lid geworden op: 04 jun 2012, 20:03
- Type: Ik heb een andere motor
- Land: Nederland
- Woonplaats of omgeving: Wierden
Re: RT Treffen Toertocht in Navigator V
Dat zal inderdaad de oorzaak zijn geweest... Met plaatje erbij: http://www.mrgps.nl/kennis/route-verand ... t-toestel/