Een grap met een enorme baard was Wat is de naam van de chinese minister van Verkeer. Um Lei Tung. Deze grap werd ineens actueel toen ik afgelopen week de Promotor routes voor het Weserbergland volgde.
Ik had de tracks in mijn Garmin 590 gezet en deze via de reisplanner omgezet in een route. Deze was vooralsnog prima te volgen. Totdat de gele borden met de Chinese minister langs de weg opdoemden. Omdat in de beide Weserberglandroutes een aantal lussen waren uitgezet, de route kruist zichzelf, kwamen de problemen boven. Als een afslag van de route op een afgesloten deel zit en de route na de umleitung al een deel verder in de planning zit is het niet altijd duidelijk op welk deel van de route je zit na de umleitung.
Mijn vraag is nu, en ik begrijp dat ik misschien niet geheel duidelijk ben, Wat kan je in de voorbereiding van je reis het best doen?
Ik kan een aantal dingen bedenken. Bij tracks en omzetten zitten er in de reis geen vlaggen en kan je alleen maar eindpunt kiezen. Zou het in de voorbereiding handiger zijn om ook een gevlagde versie in je GPS op te nemen om bij dit soort problemen toch goed naar het volgende punt te kunnen, eventueel met herberekening aan.
Of zijn er andere oplossingen. Op beide routes heb ik gedeelten gemist omdat na een umleitung de route veel verder in de route verderging. Route 2 was zo'n 60 kilometer korter dan gepland.
Jos
Um Lei Tung
- Jos1200rt
- Berichten: 153
- Lid geworden op: 18 sep 2011, 14:22
- Type: R1250RT
- Bijz: Vstream ruit, BMW topcase, Navigator 6, Metzler
- Land: nl
- Woonplaats of omgeving: Hoogland
Um Lei Tung
Drive carefully, alleen n kat heeft meerdere levens.
- Berrybeer
- 2023
- Berichten: 1414
- Lid geworden op: 05 okt 2009, 14:40
- Type: R1150RT
- Bijz: met alles d'rop & d'ran..
- Land: Nederland
- Woonplaats of omgeving: Uden
- Locatie: Uden
Re: Um Lei Tung
Het simpelste is volgens mij om bij een onverwachte wegomleiding/afsluiting, even te stoppen en je route op je Garmin even uit te zomen en met gezond verstand zelf een punt te kiezen waar je de route kunt vervolgen. Voorwaarde is dan wel dat je herberekenen uit hebt staan.
Zelf rijd ik liever met een Track omdat die een eigen gemaakte route heel nauwkeurig volgt en altijd in stand blijft
Zelf rijd ik liever met een Track omdat die een eigen gemaakte route heel nauwkeurig volgt en altijd in stand blijft
- Dingeman
- Berichten: 599
- Lid geworden op: 20 nov 2011, 11:31
- Type: R1200RT
- Bijz: Heb veel RT's t/m R1200RT (DOHC) gehad en gereden.
- Land: NL
- Woonplaats of omgeving: West Brabant
Re: Um Lei Tung
+1Berrybeer schreef: ↑29 aug 2018, 13:04 Het simpelste is volgens mij om bij een onverwachte wegomleiding/afsluiting, even te stoppen en je route op je Garmin even uit te zomen en met gezond verstand zelf een punt te kiezen waar je de route kunt vervolgen. Voorwaarde is dan wel dat je herberekenen uit hebt staan.
Zelf rijd ik liever met een Track omdat die een eigen gemaakte route heel nauwkeurig volgt en altijd in stand blijft
En dan ook met de Route en Track tegelijk in beeld op het scherm.
Omdat mijn kaartmateriaal op de PC en de Zumo actueel en gelijk aan elkaar zijn heb ik het nog niet meegemaakt dat de Route en de Track van elkaar verschillen.
Om kilometers te rijden, moet je eerst meters maken.
- Jos1200rt
- Berichten: 153
- Lid geworden op: 18 sep 2011, 14:22
- Type: R1250RT
- Bijz: Vstream ruit, BMW topcase, Navigator 6, Metzler
- Land: nl
- Woonplaats of omgeving: Hoogland
Re: Um Lei Tung
Dank voor de reacties. Ik had al eerder een reactie geplaatst maar die is niet aangekomen.
Jos
Jos
Drive carefully, alleen n kat heeft meerdere levens.