Beste rters, ik probeer een route te downloaden in basecamp. Route komt van een side van een motorbedrijf, najaarsrit. Ik download hem sla hem op in een zip bestand. Voeg hem toe aan mijn verzameling in basecamp en open de route.
Ik zie in eerste instantie als ik de route weergeef in basecamp rechte strepen, vervolgens doe ik hem herberekenen in basecamp. Er ontstaat een hele rare route die 2 keer zolang als men aangeeft.
Wie kan mij helpen wat doe ik verkeerd, het is me altijd nog gelukt maar nu niet.
BVD Lex
Wat doe ik verkeerd
- Lexrt
- Berichten: 209
- Lid geworden op: 15 aug 2009, 17:12
- Type: R1200RT/LC
- Bijz: BMW nav V, San Marino blue metallic/granitgrau
- Land: nederland
- Woonplaats of omgeving: Best
- Locatie: Best
- Baird
- 2023
- Berichten: 4308
- Lid geworden op: 21 mar 2009, 17:49
- Type: Ik heb een ander type BMW
- Bijz: R1200GS LC
- Land: NL
- Woonplaats of omgeving: Baronie van Breda
Re: Wat doe ik verkeerd
Geen idee maar je kunt zondag altijd achter mij aan-Rijen
Met vriendelijke motorgroet
BeRT
R1200GS LC
R25 (1951)
GPSMAP 276Cx
Volkswagen Eos
ooit:
Jawa CZ 150, Yamaha XS750, R80ST, R1100RT, R1150RT (2x) 450k+ km
BeRT
R1200GS LC
R25 (1951)
GPSMAP 276Cx
Volkswagen Eos
ooit:
Jawa CZ 150, Yamaha XS750, R80ST, R1100RT, R1150RT (2x) 450k+ km
- Dingeman
- Berichten: 599
- Lid geworden op: 20 nov 2011, 11:31
- Type: R1200RT
- Bijz: Heb veel RT's t/m R1200RT (DOHC) gehad en gereden.
- Land: NL
- Woonplaats of omgeving: West Brabant
Re: Wat doe ik verkeerd
Heel veel verstand heb ik er niet van, maar ik denk te weten over welke najaarsrit het gaat. Ik heb van de site van het motorbedrijf (Mofra) de route gedownload op mijn laptop (in Windows). In Windows heb ik het Zip-bestand uitgepakt. Dan krijg je de betreffende GPX-route in beeld. Ik (dubbel)klik dan in Windows op deze route, waarna BaseCamp zich opent en de route daarin zichtbaar wordt.Lexrt schreef:Beste rters, ik probeer een route te downloaden in basecamp. Route komt van een side van een motorbedrijf, najaarsrit. Ik download hem sla hem op in een zip bestand. Voeg hem toe aan mijn verzameling in basecamp en open de route.
Ik zie in eerste instantie als ik de route weergeef in basecamp rechte strepen, vervolgens doe ik hem herberekenen in basecamp. Er ontstaat een hele rare route die 2 keer zolang als men aangeeft.
Wie kan mij helpen wat doe ik verkeerd, het is me altijd nog gelukt maar nu niet.
BVD Lex
"Kind kan de was doen", maar dit zal wel erg gemakkelijk door mij uitgelegd zijn.
Om kilometers te rijden, moet je eerst meters maken.
- Lexrt
- Berichten: 209
- Lid geworden op: 15 aug 2009, 17:12
- Type: R1200RT/LC
- Bijz: BMW nav V, San Marino blue metallic/granitgrau
- Land: nederland
- Woonplaats of omgeving: Best
- Locatie: Best
Re: Wat doe ik verkeerd
Heren bedankt nog even wat geprobeerd en het is gelukt zie jullie zondag.
Groeten Lex
Groeten Lex
- Hans Vaessen
- Berichten: 539
- Lid geworden op: 04 jun 2012, 20:03
- Type: Ik heb een andere motor
- Land: Nederland
- Woonplaats of omgeving: Wierden
Re: Wat doe ik verkeerd
Bekijk, om de logica te begrijpen, wellicht ook nog even deze video:Lexrt schreef:Er ontstaat een hele rare route die 2 keer zolang als men aangeeft.
http://www.mrgps.nl/kennis/belangrijk-b ... de-routes/
- Dingeman
- Berichten: 599
- Lid geworden op: 20 nov 2011, 11:31
- Type: R1200RT
- Bijz: Heb veel RT's t/m R1200RT (DOHC) gehad en gereden.
- Land: NL
- Woonplaats of omgeving: West Brabant
Re: Wat doe ik verkeerd
Wat heb je nu gedaan (geprobeerd) dat het je nu wel gelukt is.Lexrt schreef:Heren bedankt nog even wat geprobeerd en het is gelukt zie jullie zondag.
Groeten Lex
Ben best wel nieuwsgierig.
Om kilometers te rijden, moet je eerst meters maken.