Garmin zumo xt
Geplaatst: 04 jun 2020, 18:18
Ik heb afgelopen zaterdag een zumo xt aangeschaft samen met de onroute motorkaarten.
Maandag maar eens de proef op de som genomen en de zumo xt een rondreis laten maken met de onroute motorkaarten. ik wou eens zien hoe een mooie ritten dit mooi apparaat zou kunnen maken.
Ik vond de route niet echt speciaal en de voorspelde aankomsttijd klopte ook niet echt. scheelde bijna één uur teveel. ga het nog een paar keer zo uitproberen maar toch denk ik dat de mens toch mooiere routes kan maken.
halfverwege de route kwamen we aan wegenwerken (er was een brug afgesloten) dus we rijden alternatief en de zumo begint gewoon te herberekenen (stond ook op automatisch).
hij wou mij eerst laten omkeren, dat genegeerd en bleef mij terugsturen. dan maar de route opnieuw opgestart en navigeer naar dichtst bijzijnde punt. en toen wilde hij mij eerst naar huis sturen om dan de route volledig te laten herbeginnen en kreeg het niet meer goed, dus maar een andere route gereden van daaruit. dit kan toch niet de bedoeling zijn denk ik (doe ik iets verkeerd?)
en als ik een rit afhaal van mra kan ik dan het beste een route of een track nemen om geen probleem te hebben met herberekening? mijn maat heeft ne tomtom en die heeft bovenstaand probleem niet.
verder heb ik nog een vraagje over garmin drive. wat doet deze app buiten routes doorsturen naar mijn gps? want deze trekt de batterij vrij snel leeg van mijn gsm.
Maandag maar eens de proef op de som genomen en de zumo xt een rondreis laten maken met de onroute motorkaarten. ik wou eens zien hoe een mooie ritten dit mooi apparaat zou kunnen maken.
Ik vond de route niet echt speciaal en de voorspelde aankomsttijd klopte ook niet echt. scheelde bijna één uur teveel. ga het nog een paar keer zo uitproberen maar toch denk ik dat de mens toch mooiere routes kan maken.
halfverwege de route kwamen we aan wegenwerken (er was een brug afgesloten) dus we rijden alternatief en de zumo begint gewoon te herberekenen (stond ook op automatisch).
hij wou mij eerst laten omkeren, dat genegeerd en bleef mij terugsturen. dan maar de route opnieuw opgestart en navigeer naar dichtst bijzijnde punt. en toen wilde hij mij eerst naar huis sturen om dan de route volledig te laten herbeginnen en kreeg het niet meer goed, dus maar een andere route gereden van daaruit. dit kan toch niet de bedoeling zijn denk ik (doe ik iets verkeerd?)
en als ik een rit afhaal van mra kan ik dan het beste een route of een track nemen om geen probleem te hebben met herberekening? mijn maat heeft ne tomtom en die heeft bovenstaand probleem niet.
verder heb ik nog een vraagje over garmin drive. wat doet deze app buiten routes doorsturen naar mijn gps? want deze trekt de batterij vrij snel leeg van mijn gsm.