Goldmember / CliniClownsactie 2023/24
Geplaatst: 29 okt 2020, 00:21
Hoewel het gebruik van het BMW RT forum en forumlidmaatschap gratis is, verzoeken wij je het volgende in overweging te nemen:
IK STEUN DE STICHTING CLINI CLOWNS
Evenals de tien voorgaande jaren steunt het BMW RT Forum de Stichting Clini Clowns.
Hopelijk kunnen we de opbrengst van deze Cliniclownsactie weer officieel overhandigen aan een CliniClowns-ambassadeur tijden een motorevenement.
Al 11 jaar lang komen de leden van het BMW RT Boxerforum voor CliniClowns in actie!
Ook in 2023/24 hopen we weer een mooi bedrag in te kunnen zamelen.
Totaal hebben de leden van het BMW RT Forum al € 21.712,50 voor de stichting CliniClowns bijeen gebracht.
OVERHANDIGING CHEQUE 2022/23
We hebben op zaterdag, 13 mei 2023, tijdens het BMW RT Treffen 2023, de symbolische cheque overhandigd aan ambassadeur Ellen van Scheepen van de stichting CliniClowns. Lees verder >>
EN/OF
IK STEUN HET RT FORUM
Draag je het BMW RT forum een warm hart toe, en wil je een vrijwillige jaarlijkse financiële bijdrage leveren ??
Deze zal worden gebruikt om gemaakte en te maken kosten te dekken zoals het in stand houden van een lief- en leed potje (LEL-pot), hostingsupport en andere forumgerelateerde kosten.
Alle donerende forumleden, krijgen de aangepaste forumstatus van Goldmember 2024.
Vul eerst het volledige formulier in. Onderaan staat een securitycode, deze moet op de juiste wijze ingevuld worden.
TUSSENSTAND € 115,=
DONATEURS:
BMW RT Forum - ErikS